Péče o ženu v každém životním období, i v těhotenství (2. a 3. trimestr) a v šestinedělí.

Kombinace technik, opečování všech smyslů:

  • sdílení
  • rituální kakao
  • manteada – rebozo péče a ošetření celého těla
  • aromaterapie
  • léčivé hudební nástroje

Smyslem této terapie je opečování na všech úrovních – fyzické, emoční i energetické, relaxace a podpora při řešení ženských potíží. Doporučuji péči však i jen tak, pro radost, uvolnění a prevenci. V těhotenství rebozo péče účině funguje jako prevence správného postavení miminka a boleti kyčlí a beder.

Mimo těhotenství používáme manteadu k úplnému uvolnění celého těla, relaxaci a podpoře homonální hormováhy.

Celá péče trvá 90-120 min.

Naučím vás i sebepečující a relaxační techniky na doma, takže odejdete i s návodem 🙂

Co je mexická Manteada – za použití reboz uvolníme a promasírujeme celé tělo. Velmi jemná technika, jemnou stimulací uvolní celou páteř, pánev, SI skloubení, třísla, svaly celého těla. Péče nejen že pomáhá při bolestech pohybového aparátu ženy, ale také funguje jako prevence i řešení nepříznivého postavení miminka. Těhotným ženám doporučuji dopřát si manteadu každy měsíc od druhého trimestru jako přípravu na porod a pro příjemný průběh těhotenství. Technika je také pomocník pro mentální přípravu a naprosté uvolnění, spojení se s miminkem. Rebozo péče je naprosto jediněčná a zážitek je nesrovnatelný s jinou masáží, díky velké ploše, kterou rebozo na těle pokryje, doteku textilíe a houpavému pohybu. Je příjemná i ženám, které si na masáže nepotrpí. Provádí se v leže, vy zůstáváte oblečená a přikrytá rebozy. Moc doporučuji!

Tradiční mexické porodní báby používaji rebozo jako neodmyslitelnou pomůcku provázející ženu celé těhotenství, porod, šestinedělí, vlastně celý život.

rebozo péče manteada