Jak to probíhá?

Pokud máte zájem o doprovod k porodu a vybíráte si svou dulu, můžeme se potkat nezávazně a zdarma online formou. Pokud byste se ráda na úvodní schůzce viděla osobně, účtuji si ji jako konzultaci. Povíme si, jaké jsou vaše představy a co pro vás jako dula mohu udělat. Rozhodnete-li se, že jsem pro Vás ta pravá, budeme se v průběhu těhotenství setkávat a věnovat se tématům a práci, které si zvolíte. Jsem ráda, když se povede během našich setkání nakombinovat teoretickou předporodní připravu a zodpovědět všechny vaše dotazy, s péči o tělo a mysl za použití reboza, masáže, krania, technik práce s pánevním dnem, bylin, napářky a dalších tradičních technik. Kdykoliv budete potřebovat cokoliv probrat, jsem k dispozici. Dva týdny před termínem porodu začínám držet pohotovost, nevypínám telefon, neodjíždím daleko a jsem připravená být brzy u vás doma nebo v porodnici. Pohotovost držím až do vašeho porodu. Při porodu jsem s vámi po celou dobu, první hodiny s miminkem budu poblíž a pomohu, s čím bude potřeba. Obvykle druhý den (nebo po domluvě) přicházím na poporodní návštěvu.

Pokud se domluvíme na spolupráci a vy si mě zvolíte jako váš doprovod k porodu, preferuji pravidelná setkávání v těhotenství a ideálně i v šestinedělí, kdy se věnujeme laktačnímu poradenství, péči o vás a lůno, péči o miminko. Mohu vám však poskytnout i jen péči v těhotenství či služby poporodní duly, bez doporovodu k porodu. Můžete si vybrat z mé nabídky balíčků péče (viz níže) nebo se můžeme setkávat každý měsíc či podle vašeho přání. Moje služby jdou mezi sebou různě kombinovat, můžete si zvolit třeba Porodní balík a k tomu další individuální konzultace či balík poporodní péče. Všechny mé klientky, které si zaplatí některý z balíků péče mají 10% slevu na ostatní služby. Pokud potřebujete poradit, ozvěte se mi.

Porodní balík:

Úvodní setkání – 20 min online nebo osobně

3 předporodní setkání (každé setkání cca 1,5-2hod, budeme se věnovat vámi zvoleným tématům, předporodní přípravě, sestavení porodního přání. Napářka, aromaterapie a práce s rebozem mohou být v tomto případě náplní jednoho z našich setkání a v ceně balíku)

Pohotovost 14 dní před TP a 14 dní po

Doprovod k porodu

Péče bezprostředně po porodu

Návštěva v šestinedělí

Komunikace na WhatsApp nebo messengeru

Balík poporodní péče:

5 návštěv v šestinedělí po 1,5hod: Péče o ženu, masáž, napářka, podpora kojení, kontaktní rodičovství, vázání bříška rebozem, vázání nosícího šátku… konzultace a poradenství dle vašeho přání

Komunikace na WhatsApp nebo messengeru

Zapůjčení reboza a stoličky na napářku.

Laktační poradenství:

Návštěva u vás doma, pre00vence či řešení potíží

Příprava na kojení

Poradenství při nošení dětí:

Vázání miminka do šátku; proč, jak a kdy nosit

Zpracování placenty:

Lotosový porod

Kapsle- výběr ze dvou druhů

Tinktura

Srdce z pupečníku na památku

Bachovy květové esence:

Konzultace, směs na míru. Vhodné i pro děti.

Napářka:

Předporodní, porodní, v šestinedělí, kdykoliv v životě ženy. Včetně bylin a půjčení stoličky. Provedu vás napářkou a povíme si, jak si ji připravit a kdy a jak ji využít.

https://dulaiveta.cz/2022/06/naparka-v-tehotenstvi-u-porodu-a-v-sestinedeli/

Rituál zavinování La Cerrada:

4-6 hod včetně přípravy, sdílení, koupel/napářka, opečování, zavinutí, odpočinek.

https://dulaiveta.cz/2022/06/ritual-zavinovani/

Rituál na míru:

Předporodní otevírání, menarché,…

Půjčení reboza, stříbrných kloboučků, napařovací stoličky a přístroje TENS

Ctím dulí kompetence a nemohu nahradit péči zdravotníka

Pokud máte nějaké otázky neváhejte mě kontaktovat!

zpracování placenty Brno, Tišnov
Rituál Zavinování Brno, Tišnov